آموزش مدیریت تاسیسات گردشگری, آموزش مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری, دارای آزمون جامع ,مدیریت هتلداری , مدیریت واحدهای اقامتی , کارت مدیریت تاسیسات گردشگری  
 
آموزش مدیریت تاسیسات گردشگری,
آموزش مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری, دارای آزمون جامع مدیریت تاسیسات گردشگری,
مدیریت هتلداری , مدیریت واحدهای اقامتی , کارت مدیریت تاسیسات گردشگری
 
 
مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری عنوان دوره جدید کوتاه مدتی است که توسط دفتر برنامه ریزی و مطالعات گردشگری وزارت میراث فرهنگی , گردشگری و صنایع دستی در فهرست دوره های کوتاه مدت آموزش های گردشگری ابلاغ گردید. دوره مدیریت تاسیسات گردشگری در صورتی که سرفصل های کامل و جامعی از تک تک حلقه های تشکیل دهنده زنجیره گردشگری را دربر گیرد می تواند تاثیر به سزایی در بهبود کیفیت ارائه خدمات گردشگری بگذارد. لذا با توجه به لزوم ارتقا کیفیت خدمات در تاسیسات و مراکز بسیار متنوع و گوناگون  گردشگری و لزوم  نزدیک شدن به استاندارد های قابل قبول بین المللی در صنعت اقامتی , غذا و نوشابه , تشریفات و پذیرایی و نیز گردشگری موسسه بین المللی هوریزان با اتکا به دانش پراکتیکال و آکادمیک روز بین المللی سعی بر بومی سازی و ارائه موضوعات به روز و کاربردی در آموزش مدیریت تاسیسات گردشگری نموده است.
آنچه در دوره مدیریت تاسیسات گردشگری به عنوان تاسیسات گردشگری می بایست در عنوان سرفصل های آموزشی این دوره مورد بحث و بررسی عمومی قرار می گرفت عبارتند از مدیریت هتل , مدیریت هتل آپارتمان  , مدیریت متل , مدیریت هاستل , مدیریت خوابگاه , مدیریت میهمانپذیر , مدیریت بوتیک هتل , مجتمع های پذیرایی و اقامتی بین راهی , مدیریت کمپ ها و کمپینگ , مدیریت واحد های اقامتی بوم گردی , مدیریت زائرسرا , مدیریت هتل های سنتی , مدیریت دفاتر خدمات مسافرتی , دفاتر تامین , ذخیره و ارائه واحد های اقامتی , مدیریت واحد های پذیرایی و ارائه خدمات بین راهی ,  رستوران ها و مراکز ارائه خوراک و نوشیدنی در داخل و خارج از شهرها , مراکز تولید , ارئه و فروش  صناع دستی و ........ می باشد. 
آموزش مدیریت تاسیسات گردشگری,
آموزش مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری, دارای آزمون جامع مدیریت تاسیسات گردشگری,
مدیریت هتلداری , مدیریت واحدهای اقامتی , کارت مدیریت تاسیسات گردشگری
 
  جایگاه شغلی مدیریت تاسیسات گردشگری: بر مبنای آخرین مصوبات وزارت میراث فرهنگی ,گردشگری , صنایع دستی علاوه بر الزام دارا بودن گواهی نامه دوره مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری برای تمامی فعالین و شاغلین در صنعت گردشگری کشور در تمامی حیطه ها تمامی مدیران معرفی شده از طرف مراکز و واحدهای اقامتی دارای مجوز از وزارت میراث فرهنگی , گردشگری و صنایع دستی برای تمدید مجوز , تمدید کارت مدیریت تاسیسات گردشگری کلیه واحدهای مشمول تاسیسات گردشگری , دریافت پروانه بهره برداری و تاسیس یا تمدید پروانه بهره برداری کلیه انواع تاسیسات گردشگری می بایست ضمن گذراندن دوره آموزشی مدیریت تاسیسات گردشگری با شرکت در آزمون جامع و موفقیت در این آزمون گواهینامه مربوطه را از اداره کل وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی در استان خود برای تمدید مجوز ارائه نمایند. 
 
  هدف دوره مدیریت تاسیسات گردشگری: ارتقائ سطح علمی و توانمندی های حرفه ای مدیران تاسیسات گردشگری و شاغلین در تاسیسات گردشگری به ویژه در صنعت هتلداری و اقامتی , پذیرایی و تشریفات و میهمان داری , خوراک و نوشیدنی , حمل و نقل , مراکز تفریحی و دیگر مراکز ارائه خدمات اوقات فراغت , مراکز و مجتمع های گردشگری و ... بهبود کیفیت خدمات ارائه شده در این بخش.
آموزش مدیریت تاسیسات گردشگری,
آموزش مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری, دارای آزمون جامع مدیریت تاسیسات گردشگری,
مدیریت هتلداری , مدیریت واحدهای اقامتی , کارت مدیریت تاسیسات گردشگری
 
 محتوای آموزشی دوره مدیریت تاسیسات گردشگری: عناوین سرفصل های آموزشی در دوره مدیریت تاسیسات گردشگری عبارتند از:
01- آشنایی با انواع تاسیسات گردشگری.
02- شناخت صنعت گردشگری.
03- مدیریت و سرپرستی در تاسیسات گردشگری.
04- آشنایی با اصول و ابزارهای بازاریابی و تبلیغات.
05- مدیریت و نظارت بر بخش پذیرش ( فرانت آفیس).
06- مدیریت و نظارت بر بخش خانه داری.
07- مدیریت و نظارت بر بخش پذیرایی ( غذا و نوشابه).
08- مدیریت و نظارت بر بخش مالی و اداری ( حسابداری و کاست کنترل ).
09- مدیریت و نظارت بر بخش تفریحی و سرگرمی.
10- آشنایی مقدماتی با زبان گردشگری.
11- ایمنی؛ بهداشت و پیشگیری حوادث.
12- مهارت های فردی و ارتباطی.
13- قوانین و مقررات و ضوابط تاسیسات گردشگری.
14- آشنایی با طراحی داخلی و تجهیزات تاسیسات گردشگری.
15- مدیریت کیفیت و رضایت مشتریان.
16- گردشگری پایدار و توجهات زیست محیطی.
17- آشنایی با مفاهیم کسب و کارهای مکمل تاسیسات گردشگری.
18- آشنایی با کلیات طرح توجیهی , الزامات , مطالعات , تدوین , دفاع و ارائه , انواع طرح های توجیهی تاسیسات گردشگری.
19- آشنایی با طرح تطبیق , عاملیت تطبیق , ارزیابان و روند ارزیابی تاسیسات گردشگری.
20- مدیریت رزیدانس , مدیریت خدمات هتلینگ در برج ها و مجتمع های مسکونی و تجاری. مراکز ارائه خدمات پیمان مدیریتی رزیدانس. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک فرمائید.
 
  کارگاه آموزشی یا کارورزی : دارد 
 
  الزامات و پیش نیازها دوره مدیریت تاسیسات گردشگری : دارا بودن سلامت روحی و توان جسمی لازم برای انجام امور محوله و علاقمندی به انجام  فعالیت های خدماتی.
 
  تسهیلات: برای دریافت و روئیت نمونه سوالات آزمون جامع و نمونه سوالات کتاب مدیریت تاسیسات گردشگری به صورت رایگان برای آمادگی شرکت در آزمون جامع دوره مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری اینجا را کلیک فرمائید.
     توصیه ها : دارا بودن وجدان کاری , روحیه کار تیمی و توان مدیریتی.
 
    طول مدت دوره مدیریت تاسیسات گردشگری: 18 هفته  و روزهای برگزاری کلاس های دوره مدیریت تاسیسات گردشگری روزهای پنجشنبه صبح از ساعت 09:00 تا ساعت 17:00 عصر می باشد.
   شایان ذکر است فراگیران و شرکت کنندگان در دوره مدیریت تاسیسات گردشگری برای شرکت در دوره مدیریت تاسیسات گردشگری می بایست دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر باشند.
آموزش مدیریت تاسیسات گردشگری,
آموزش مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری, دارای آزمون جامع مدیریت تاسیسات گردشگری,
مدیریت هتلداری , مدیریت واحدهای اقامتی , کارت مدیریت تاسیسات گردشگری
 
  نوع گواهینامه صادره دوره مدیریت تاسیسات گردشگری:  شرکت کنندگان در دوره آموزش مدیریت تاسیسات گرشگری بعد از اتمام دوره و شرکت در آزمون های داخلی که در موسسه بین المللی هوریزان اخذ می شود و کسب امتیاز قبولی حداقل 12 می بایست پس از معرفی  توسط موسسه به اداره کل استان , در سرفصل های آموزشی که به رنگ قرمز مشخص گردیده در آزمون جامع مدیریت تاسیسات گردشگری که توسط وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی معمولاٌ دو بار در سال برگزار می گردد شرکت نموده و امتیاز حد نصاب قبولی 12 را در تمامی عناوین سرفصل های آموزشی مدیریت تاسیسات گردشگری کسب نمایند
   توجه ***  صرفاٌ فراگیرانی که دوره مدیریت تاسیسات گردشگری را در موسسه بین المللی هوریزان با موفقیت به پایان برسانند پس از دریافت گواهینامه صادره از طرف وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی  در اداره کل استان در صورت درخواست و تمایل با پرداخت هزینه جداگانه امکان دریافت گواهینامه بین المللی , قابل ترجمه و تائید , دارای امتیاز درخواست ویزای کار و مهاجرت با کد ریجستری بین المللی را خواهند داشت.
 
*** توجه : شرایط صدور و تمدید کارت مدیریت تاسیسات گردشگری برای تاسیس و دریافت یا تمدید پروانه بهره برداری ونیز تمدید کارت مدیریت تاسیسات گردشگری برای مدیران و سرمایه گذاران و مالکین اینجا را کلیک فرمائید.
  ساعت برگزاری دوره مدیریت تاسیسات گردشگری : روزهای پنجشنبه از ساعت 09:00 صبح تا ساعت 17:00  
 
  محل برگزاری دوره مدیریت تاسیسات گردشگری: در محل موسسه
 
  شهریه دوره مدیریت تاسیسات گردشگری: برای روئیت هزینه دوره اینجا را کلیک فرمائید.
  نحوه پرداخت شهریه دوره مدیریت تاسیسات گردشگری :به صورت تسویه یک جا در زمان ثبت نام