آموزش شف قنادی , شیرینی و شکلات  

آموزش شیرینی پزی و قنادی حرفه ای,آموزش قنادی و شیرینی پزی عمومی و تخصصی ,آموزش شف قناد و شیرینی و شکلات,

آموزش شیرینی های بوتیکی ولاکچری,آموزش کیک های کافه و کافی شاپ

کد دوره 234

تسهیلات : علاقه مندان گرامی میتوانند یک جلسه به صورت رایگان و میهمان در جلسه آموزشی حضور یافته ضمن آشنایی با محیط آموزشگاه , چگونگی آموزش , نحوه کار و تدریس استاد , میزان استفاده مواد اولیه ضمن  مقایسه با دیگر مراکز پس از حصول اطمینان با رضایت کامل اقدام به ثبت نام نمایند .

جایگاه شغلی :خانم های خانه دار و دوشیزگان محترم علاقه مند و عزیزانی که مایلند با فراگیری حرفه اشیرینی پزی  به صورت حرفه ای در منزل یا خارج از منزل به کسب درآمد بپردازند , شاغلان در رشته قنادی و شیرینی پزی در قنادی های در حال کار

هدف دوره: آشنایی فراگیران و علاقه مندان با هنر شیرینی پزی و انواع متنوع شیرینی ها ی اروپایی و  سنتی ایرانی . فعالیت در منزل به منظور خود اشتغالی و صرفه جویی در هزینه های سبد خانواده . پیشرفت شاغلین در زمینه های حرفه ای مرتبط جهت آشنایی آکادمیک و پراکتیکال با این هنر و نیل به پیشرفت ها و ارتقا شغلی .

محتوای دوره : شامل آموزش 40 رسپی در دوره عمومی و 40 رسپی در دوره تخصصی شامل شیرینی های خشک و تر, بیسکویت ها , انواع متنوع شیرینی های سنتی , شیرینی های ملل , آموزش پخت و تزئین کیک برای مناسبت های گوناگون ( دوره آموزش دسرهای بین الملل و نان های حجیم و فانتزی در دوره های جداگانه آموزشی برگزار می شود).

کارگاه آموزشی یا کارورزی : دارد

الزامات و پیش نیازها : ندارد

توصیه ها : لیست کامل انواع شیرینی هایی که در طی دوره آموزش داده می شود در محل موسسه جهت روئیت علاقه مندان موجود می باشد .

طول مدت دوره : 6 جلسه  روز های کلاس فقط یک روزدرهفته چهارشنبه ها از ساعت 12:00 تا 16:00 دوره قنادی و شیرینی پزی عمومی  و از ساعت 1200 تا 16:00 دوره قنادی و شیرینی پزی تخصصی شامل 6 جلسه .

نوع گواهی نامه های صادره : گواهی نامه اول از طرف سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری صادر و گواهی نامه دوم گواهی نامه بین المللی قابل ترجمه و تائید با امتیاز مهاجرت و درخواست ویزای کار توسط موسسه بین المللی هوریزان صادر می گردد. ضمناً علارغم اینکه این موسسه با توجه به سیاست های بین المللی هیچ مسئولیتی در قبال پذیرش یا عدم پذیرش گواهی نامه های صادره و ترجمه شده ندارد  ولی برخی از کشور ها از جمله کشور کانادا و استرالیا و .... این گواهی نامه ها را در امتیاز مهاجرت مورد ارزشیابی  قرار داده و امتیاز آن را به عنوان رشته های حرفه ای تائید می نمایند .ضمن این که علاقه مندان به دریافت گواهی نامه فنی و حرفه ای می توانند صرفاً در آزمون ادواری شرکت نمایند .

توجه 1 ) مدارك صادره به دلیل عضویت این موسسه در شبکه آموزش جهانگردی آسیا و اقیانوسیه وابسته به سازمان ملل متحد  UN/APETIT و اتحادیه موسسات آموزش هتلداری و گردشگری اروپــــا  EURHODIP  قابل ترجمه بوده و به تائيد وزارت دادگستري و وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران مي رسد .

توجه 2)اين موسسه به دلیل تغییرات سریع در قوانین بانک ها و صنوف مرتبط هيچگونه تعهدي در قبال اشتغال به كار فراگيران يا كسب مجوزهاي كار و تاسيس مراكز شغلي يا كسب وام و اعتبارات از سازمانها , ارگانها , اتحاديه ها صنوف و بانكها ندارد . 

توجه 3 ) فراگيران علاقه مند به دريافت كد بين المللي از وزارت كار و امور اجتماعي  مي توانند با شركت در آزمون ادواري وزارت كار و سازمان فني حرفه اي راساً اقدام فرمايند .

ساعات برگزاری دوره : فقط یک روزدرهفته چهارشنبه ها از ساعت 12:00 تا 16:00 هر یک از دو دوره قنادی و شیرینی پزی حرفه ای و تخصصی به صورت متوالی و چرخشی یعنی بعد از پایان هر یک از دوره ها دوره بعدی برگزار میگردد.

 برای کسب اطلاعات کامل و به روز شرایط و روش های بسیار متنوع , و طرح های به روز مهاجرتی ؛ تغییر قوانین و اطلاع از قوانین جاری و بهره مندی از مشاوره اولیه رایگان در زمینه مهاجرت با آشپزی , مهاجرت با نانوایی , مهاجرت با قصابی و بوچری , مهاجرت با قنادی , مهاجرت با هتلداری , مهاجرت با باریستا و کافی شاپ , مهاجرت با مستر شف و امتیاز مهارتی تا 2350 امتیاز مهارتی و دریافت گواهینامه های قابل ترجمه و تائید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه و شرکت در آزمون های گواهینامه بین المللی به صورت آزاد با بخش آموزش موسسه تماس حاصل فرمائید.

محل برگزاری کلاسها : در محل موسسه

میزان شهریه دوره :  برای روئیت هزینه دوره اینجا را کلیک فرمایید.

نحوه پرداخت :  50% شهریه در زمان ثبت نام و بقیه طی یک فقره چک به سررسید یک ماه بعد از آغاز دوره .