شف شو دوره بیسیک و پایه آموزش سرآشپزی و مَستر شف , با ما شف شو , با فراگیری دوره های آموزش آشپزی و سرآشپزی در شف آکادمی هوریزان با ما شف شو , آموزش آشپزی  
شــــــف شــــــو دوره بیسیک  یا پایه آموزش مستر شف و سرآشپزی
 
شف شو دوره بیسیک و پایه  آموزش سرآشپزی, با ما شف شو , با فراگیری دوره های آموزش آشپزی و سرآشپزی در شف آکادمی هوریزان با ما شف شو,آموزش آشپزی, آموزش فست فود,آموزش قصابی و ادویه شناسی و مرینیت ها,آموزش نان,آموزش قنادی,آموزش کیک های کافه ای,آموزش باریستا و کافر شاپ,آموزش آشپزی ملل,آموزش آشپزی سنتی, آموزش آشپزی تخصصی,آموزش آشپزی حرفه ای, آموزش تجمیعی آشپزی با بهره گیری و ایرانیزه نمودن برنامه های آموزشی معتبر ترین مراکز آموزش آشپزی و سرآشپزی , آموزش تجمیعی آشپزی ,دوره شف شو با گواهینامه بین المللی قابل ترجمه و تائید دارای امتیاز مهارتی مهاجرت و کد ریجستری بین المللی.
 
  در دوره شــف شــو  در شف آکادمی هوریزان چه فرا خواهیم گرفت:
 
  محتوای آموزشی این دوره شامل 3 دوره آموزش های تخصصی در دو روز هفته پنجشنبه و جمعه هر روز دو جلسه صبح و بعد از ظهر برگزار می گردد. 
محتوای آموزشی دوره شف شو شامل: 
   آشپزی حرفه ای ایرانی و فرنگی  شامل ............................................................................................... Professional Cooker Chef
   آشپزی تخصصی شامل ............................................................................................................................................................................................................ Specialized Cooker Chef
   آشپزی ملل شامل ..................................................................................................................................................................................................................... International  Cooker Chef
 
شایان ذکر است در بخش تئوری و آکادمیک این دوره با چکیده دوره های مدیریت آشپزخانه و کترینگ در هتل و رستوران   ؛  مدیریت رستوران و تالارهای پذیرایی ؛ مدیریت پذیرایی و تشریفات و مدیریت کنترل هزینه ها و کاست کنترل در بخش غذا و نوشابه هتل و رستوران نیز آشنا خواهید شد. در مسیر تحقق آرزوهایتان در کنارتان هستیم.
 
   تاریخ های آغاز دوره شف شو طبق جدول ذیل خواهد بود ؛ لذا به دلیل محدودیت ظرفیت هم اکنون پیش ثبت نام فرمائید.
   برای رزرو و پیش ثبت نام در ساعات اداری  با شماره 982188490049 + و خارج از وقت اداری با شماره همراه 989121468134 + تماس حاصل فرمائید.
 
فصل روز تاریخ روز های برگزاری ظرفیت نفر ترم
بهار  یکشنبه 1403/01/26 پنجشنبه و جمعه 10   یک
تابستان یکشنبه 1403/04/23 پنجشنبه و جمعه 10   یک
پاییز یکشنبه 1403/07/22 پنجشنبه و جمعه 10   یک
زمستان یکشنبه 1403/10/02 پنجشنبه و جمعه 10   یک
 
 
*توجـــه: در صورت پرداخت یکجا و تسویه حساب کل مبلغ شهریه هزینه دوره مشمول 5% تخفیف ویژه خواهد بود. 
**توجـــه:هزینه شهریه اعلامی فقط برای ترم بهار بوده و با توجه به تورم افسار گسیخته پیش ثبت نام برای ترم های بعدی به شرط علی الحساب هزینه شهریه اعلامی خواهد بود. 
***توجـــه:در صورت غیبت در جلسه آموزشی به هر دلیل ؛ آن جلسه سوخت شده و حضور مجدد فراگیر در جلسه فوق در دوره بعدی منوط به پرداخت هزینه آن به قیمت دوره جدید خواهد بود.
****توجـــه:در صورت وجود تعطیلات تقویمی یا تعطیلی به هر دلیل پیشبینی نشده جلسه جایگزین در روز دیگری از هفته توسط بخش آموزش اعلام و شرکت فراگیران در آن جلسه فارغ از این که روز برگزاری جزو روزهای برگزاری رسمی از پیش اعلام شده دوره نمی باشد الزامی خواهد بود. 
*****توجه: بجز صدور گواهینامه بین المللی موسسه با لوگو 4 سازمان بین المللی که شف آکادمی هوریزان و آکادمی هتلداری و مدیریت گردشگری هوریزان عضویت آن ها را داشته یا تحت استانداردهای آنها فعالیت می نماید برای خود دوره شف شو شرکت در دیگر دوره های تکمیلی و کامل هر یک از عناوین آموزشی استاندارد شف آکادمی هوریزان و دریافت گواهینامه از وزارت میراث فرهنگی ؛ گردشگری و صنایع دستی منوط به ثبت نام در دوره های کامل خواهد بود و نیز دریافت گواهینامه بین المللی برای هر یک از دوره های تکمیلی گذرانده شده برای ارائه به سفارت خانه ها ؛ وکلای مهاجرتی ؛ کارفرمایان خارجی و .... دارای امتیاز مهارتی فقط با پرداخت هزینه به روز میسر بوده و کاملاً اختیاری می باشد.
*****توجه: با احترام به فراگیران دوره و به حرمت کلاس آموزشی در مدت جلسات اجرایی و کارگاهی در کلیه دوره های در حال اجرای شف آکادمی هوریزان ؛ نظافتچی و مسئول خدمات در جلسات آموزشی حضور و شستشو ظروف به عهده ایشان می باشد.
 
هزینه رزرو دوره و پیش ثبت نام فقط 3.000.000 تومان که در صورت انصراف از شرکت در دوره به هر دلیل غیر قابل استرداد خواهد بود. برای اطلاع از شهریه دوره اینجا را کلیک فرمائید.