آموزش قنادی و شیرینی پزی تخصصی حرفه ای  

آموزش قنادی و شیرینی پزی تخصصی حرفه ای

کد دوره 235

تسهیلات : علاقه مندان گرامی میتوانند یک جلسه به صورت رایگان و میهمان در محل آموزشگاه حضور یافته ضمن آشنایی با محیط آموزشگاه , چگونگی آموزش , نحوه کار و تدریس استاد , میزان استفاده مواد اولیه ضمن  مقایسه با دیگر مراکز پس از حصول اطمینان با رضایت کامل اقدام به ثبت نام نمایند .

جایگاه شغلی :خانم های خانه دار و دوشیزگان محترم علاقه مند و عزیزانی که مایلند با فراگیری حرفه اشیرینی پزی  به صورت حرفه ای در منزل یا خارج از منزل به کسب درآمد بپردازند , شاغلان در رشته قنادی و شیرینی پزی در قنادی های در حال کار: آشنایی فراگیران و علاقه مندان با هنر شیرینی پزی و انواع متنوع شیرینی ها ی اروپایی و  سنتی ایرانی . فعالیت در منزل به منظور خود اشتغالی و صرفه جویی در هزینه های سبد خانواده . پیشرفت شاغلین در زمینه های حرفه ای مرتبط جهت آشنایی آکادمیک و پراکتیکال با این هنر و نیل به پیشرفت ها و ارتقا شغلی .

محتوای دوره : شامل آموزش 60 رسپی شامل شیرینی های خشک و تر , بیسکویت ها  , انواع متنوع شیرینی های سنتی , شیرینی های ملل , آموزش پخت و تزئین کیک برای مناسبت های گوناگون , دسر ها و نان.

کارگاه آموزشی یا کارورزی : دارد

الزامات و پیش نیازها : دوره عمومی قنادی

توصیه ها : لیست کامل انواع شیرینی هایی که در طی دوره آموزش داده می شود در محل موسسه جهت روئیت علاقه مندان موجود می باشد .

طول مدت دوره : حدود 3 ماه  روزهای کلاس یک روز در هفته  فقط  روز های پنجشنبه از ساعت 09:30 تا 12:30 به صورت متوالی و چرخشی بعد از اتمام دوره آموزش قنادی و شیرینی پزی حرفه ای .

نوع گواهی نامه صادره : گواهی نامه دوره قنادی و شیرینی پزی تخصصی حرفه ای از طرف سازمان میراث فرهنگی , صنایع دستی و گردشگری صادر شده  و با توجه به عضویت موسسه بین المللی هوریزن در شبکه آموزش جهانگردی آسیا و اقیانوسیه وابسته به سازمان ملل متحد  و همچنین اتحادیه موسسات آموزش هتلداری و گردشگری اروپــــا فراگیران عزیزی که در آزمون های پایانی امتیاز قبولی را کسب نمایند در صورت تمایل با پرداخت اضافه هزینه صدور گواهی نامه بین المللی , قابل ترجمه رسمی و مورد تایید وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری را دریافت نمایند . ضمناً علارغم اینکه این موسسه با توجه به سیاست های بین المللی هیچ مسئولیتی در قبال پذیرش یا عدم پذیرش گواهی نامه های صادره و ترجمه شده ندارد  ولی برخی از کشور ها از جمله کشور کانادا و استرالیا و .... این گواهی نامه ها را در امتیاز مهاجرت مورد ارزشیابی  قرار داده و امتیاز آن را به عنوان رشته های حرفه ای تائید می نمایند .ضمن این که علاقه مندان به دریافت گواهی نامه فنی و حرفه ای می توانند صرفاً در آزمون ادواری شرکت نمایند .

توجه 1 ) مدارك صادره به دلیل عضویت این موسسه در شبکه آموزش جهانگردی آسیا و اقیانوسیه وابسته به سازمان ملل متحد  UN/APETIT  و نیز اتحادیه موسسات آموزش هتلداری و گردشگری اروپا  EURHODIP قابل ترجمه بوده و به تائيد وزارت دادگستري و وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران مي رسد .

توجه 2)اين موسسه به دلیل تغییرات سریع در قوانین بانک ها و صنوف مرتبط هيچگونه تعهدي در قبال اشتغال به كار فراگيران يا كسب مجوزهاي كار و تاسيس مراكز شغلي يا كسب وام و اعتبارات از سازمانها , ارگانها , اتحاديه ها صنوف و بانكها ندارد . 

توجه 3 ) فراگيران علاقه مند به دريافت كد بين المللي از وزارت كار و امور اجتماعي  مي توانند با شركت در آزمون ادواري وزارت كار و سازمان فني حرفه اي راساً اقدام فرمايند .

 برای کسب اطلاعات کامل و به روز شرایط و روش های بسیار متنوع , و طرح های به روز مهاجرتی ؛ تغییر قوانین و اطلاع از قوانین جاری و بهره مندی از مشاوره اولیه رایگان در زمینه مهاجرت با آشپزی , مهاجرت با نانوایی , مهاجرت با قصابی و بوچری , مهاجرت با قنادی , مهاجرت با هتلداری , مهاجرت با باریستا و کافی شاپ , مهاجرت با مستر شف و امتیاز مهارتی تا 2350 امتیاز مهارتی و دریافت گواهینامه های قابل ترجمه و تائید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه و شرکت در آزمون های گواهینامه بین المللی به صورت آزاد با بخش آموزش موسسه تماس حاصل فرمائید.

ساعات برگزاری دوره : فقط یک  روز در هفته پنجشنبه ها از ساعت 09:30 تا 12:30 به صورت متوالی و چرخشی بعد از پایان دوره آموزش قنادی و شیرینی پزی حرفه ای.

محل برگزاری کلاسها : در محل موسسه

میزان شهریه دوره : برای روئیت هزینه دوره اینجا را کلیک فرمایید.

نحوه پرداخت :  50% شهریه در زمان ثبت نام و بقیه طی یک فقره چک به سررسید یک ماه بعد از آغاز دوره .