کیک ساز تخصصی حرفه ای  
 

دوره کیک ساز تخصصی حرفه ای

دوره مستقل و زیر مجموعه دوره آموزش شف قناد , شیرینی و شکلات

کد دوره 236

تسهیلات : علاقه مندان گرامی میتوانند یک جلسه به صورت رایگان و میهمان در جلسه آموزشی حضور یافته ضمن آشنایی با محیط آموزشگاه , چگونگی آموزش , نحوه کار و تدریس استاد , میزان استفاده مواد اولیه ضمن  مقایسه با دیگر مراکز پس از حصول اطمینان با رضایت کامل اقدام به ثبت نام نمایند .

جایگاه شغلی :خانم های خانه دار و دوشیزگان محترم علاقه مند و عزیزانی که مایلند با فراگیری حرفه اشیرینی پزی  به صورت حرفه ای در منزل یا خارج از منزل به کسب درآمد بپردازند , شاغلان در رشته قنادی و شیرینی پزی در قنادی های در حال کار

هدف دوره: آشنایی فراگیران و علاقه مندان با هنر شیرینی پزی و انواع متنوع شیرینی ها ی اروپایی و  سنتی ایرانی . فعالیت در منزل به منظور خود اشتغالی و صرفه جویی در هزینه های سبد خانواده . پیشرفت شاغلین در زمینه های حرفه ای مرتبط جهت آشنایی آکادمیک و پراکتیکال با این هنر و نیل به پیشرفت ها و ارتقا شغلی .

محتوای دوره : 

 

 
جلسه اول                                    
 
جلسه چهارم
فیلینگ چیز کیک
 
ساخت تاپر دختر
تکنیک فالت لاین
 
ساخت تاپر خرس
کاسه آبنباتی با ایزومات دست ساز
 
گلسازی با سیم
گل ویفر پیپر
 
ساخت گل هیدرانژیا وپیونی
خامه کشی با رنگ های تیره
 
داست زدن و اسمبل کردن گل ها
 
جلسه دوم
 
جلسه پنجم
کار با ماسوره
 
کار با مش استنسیل
مرنگ
 
سایه زدن طراحی با مش استنسیل
سس دریپ
 
ساخت آیسینگ مناسب برای مش استنسیل
کار با ابزار خامه
 
درست کردن قاب ایزوماتی
کار با رایس پیپر
 
نحوه کار با ایزومات
 
جلسه سوم
 
جلسه ششم
کاور ماکت کتاب
 
گاناش کشی کیک مربع
تکسچر و کهنه کاری
 
کاور کیک مربع
ترک با ورق طلا
 
تکنیک فسیل
ترک با فوندانت
 
سنگ سازی
کاور ماکت تو خالی
 
*****

 

 

کارگاه آموزشی یا کارورزی : دارد

الزامات و پیش نیازها : ندارد

توصیه ها : لیست کامل انواع  موارد آموزشی شامل کیک ها ؛ تکنیک ها و ... که در طی دوره آموزش داده می شود در محل موسسه جهت روئیت علاقه مندان موجود می باشد .

طول مدت دوره : هفته کاری معادل یک ماه و نیم شامل 6 جلسه  روزهای کلاس فقط  یک روزدرهفته چهارشنبه ها از ساعت 13:30 تا 17:00 دوره کیک ساز تخصصی حرفه ای  و از ساعت 09:30 تا 13:00 دوره  شامل 6 جلسه .

نوع گواهی نامه های صادره : گواهی نامه بین المللی قابل ترجمه و تائید با امتیاز مهاجرت و درخواست ویزای کار توسط موسسه بین المللی هوریزان صادر می گردد. ضمناً علارغم اینکه این موسسه با توجه به سیاست های بین المللی هیچ مسئولیتی در قبال پذیرش یا عدم پذیرش گواهی نامه های صادره و ترجمه شده ندارد  ولی برخی از کشور ها از جمله کشور کانادا و استرالیا و .... این گواهی نامه ها را در امتیاز مهاجرت مورد ارزشیابی  قرار داده و امتیاز آن را به عنوان رشته های حرفه ای تائید می نمایند .ضمن این که علاقه مندان به دریافت گواهی نامه فنی و حرفه ای می توانند صرفاً در آزمون ادواری شرکت نمایند .

توجه 1 ) مدارك صادره به دلیل عضویت این موسسه در شبکه آموزش جهانگردی آسیا و اقیانوسیه وابسته به سازمان ملل متحد  UN/APETIT و اتحادیه موسسات آموزش هتلداری و گردشگری اروپــــا  EURHODIP  قابل ترجمه بوده و به تائيد وزارت دادگستري و وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران مي رسد .

توجه 2)اين موسسه به دلیل تغییرات سریع در قوانین بانک ها و صنوف مرتبط هيچگونه تعهدي در قبال اشتغال به كار فراگيران يا كسب مجوزهاي كار و تاسيس مراكز شغلي يا كسب وام و اعتبارات از سازمانها , ارگانها , اتحاديه ها صنوف و بانك ها ندارد . 

توجه 3 ) فراگيران علاقه مند به دريافت كد بين المللي از وزارت كار و امور اجتماعي  مي توانند با شركت در آزمون ادواري وزارت كار و سازمان فني حرفه اي راساً اقدام فرمايند .

 برای کسب اطلاعات کامل و به روز شرایط و روش های بسیار متنوع , و طرح های به روز مهاجرتی ؛ تغییر قوانین و اطلاع از قوانین جاری و بهره مندی از مشاوره اولیه رایگان در زمینه مهاجرت با آشپزی , مهاجرت با نانوایی , مهاجرت با قصابی و بوچری , مهاجرت با قنادی , مهاجرت با هتلداری , مهاجرت با باریستا و کافی شاپ , مهاجرت با مستر شف و امتیاز مهارتی تا 2350 امتیاز مهارتی و دریافت گواهینامه های قابل ترجمه و تائید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه و شرکت در آزمون های گواهینامه بین المللی به صورت آزاد با بخش آموزش موسسه تماس حاصل فرمائید.

ساعات برگزاری دوره : فقط یک روزدرهفته چهارشنبه ها از ساعت 09:30 تا 13:00 دوره کیک ساز پیشرفته حرفه ای  و از ساعت 13:30 تا 17:00 دوره دوره کیک ساز تخصصی حرفه ای.

محل برگزاری کلاسها : در محل موسسه

 
میزان شهریه دوره :  جهت اطلاع از هزینه دوره اینجا را کلیک فرمائید.
 
نحوه پرداخت : 50% شهریه در زمان ثبت نام و بقیه شهریه طی یک فقره چک به سر رسید یک ماه بعد از آغز دوره.
 
کیک ساز پیشرفته حرفه ای,آموزش,آموزش کیک تولد,آموزش کیک های کافه ای,تزئین کیک,دکور کیک,کیک وانیلی,کیک شکلاتی,آموزش پای,کیک اسفنجی,شیفون,فیلینگ,خامه کشی,خامه,کیک اتریشی,کیک فرانسوی,گاناش,فوندانت,شکلات,دکور شکلات,تکنیک های تزئین کیک,چیزکیک,تکنیک رافل,گیپورخوراکی,فالت لاین,ویفرپیپر,انواع تاپر,ماسوره,مرنگ,سس دیپ,سس براق,سس مات,کیک مخملی,ایسینگ,ایزومات,بن ماری,گواهینامه بین المللی,ترجمه,تائید,امتیاز مهاجرت