کارمند کانتر های فروش تور های داخلی و خارجی  

دوره آموزش کارمندان بخش تور و کانترهای تورهای داخلی و خارجی در  دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري ( بند ب )

با صدور گواهینامه طی دوره  به زبان انگلیسی  با لوگو سازمان جهانی گردشگری 

 

جايگاه شغلي: کلیه علاقمندان به کار در دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ؛ كارمندان بخش فروش  تور در كانتر هاي تورهاي داخلي؛ تورهای خارجي . 

*** تسهيلات : باتوجه به دريافت مجوز دفتر خدمات گردشگري و جهانگردي ( بند ب ) توسط موسسه و آغاز به كار اين بخش فراگيران ممتاز دوره مديريت فني بند ب اين موسسه در صورت تمايل مي توانند با اين موسسه همكاري نمايند . در اين رابطه جهت كسب اطلاعات بيشتر و آشنايي با شرايط همكاري بعد از موفقيت در آزمون جامع هر دوره جلسه توجيهي برگزار مي گردد . 

هدف دوره : هدف از برگزاري اين دوره تربيت کارمندان بخش فروش و کانترهای تور های داخلی و خروجی  كارآمد در بخشهاي مرتبط با تور و گردشگري و نيز تربيت كارمندان فروش و پرسنل اجرايي تورها جهت افزايش كيفيت و استاندارد سازي تور هاي اجرايي می باشد.

محتواي آموزشي :

1- شناخت صنعت گردشگري .

2-آشنايي با ميراث فرهنگي و جاذبه هاي گردشگري .

3-آشنایی مقدماتی با عمليات و برنامه ريزي سفر .

4- آشنایی عمومی با بازاريابي و فروش در دفاتر خدمات مسافرتي .

5- آشنایی با تسهيلات سفر .

6- آشنايي با قوانين و مقررات مسافرتهاي هوايي و صدور بليطهاي مربوطه .

7- الگوهاي رفتاري و آداب معاشرت در گردشگري .

8- مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات در صنعت گردشگري .

9- كارورزي .

الزامات و پيش نيازها:جهت شركت در دوره کارمن بخش فروش تور یا کارمندان کانتر های تور های داخلی و خروجی دفاتر خدمات مسافرتي حداقل دارا بودن مدرك تحصيلي دیپلم متوسطه الزاميست .

زمان برگزاري و ثبت نام : این دوره به صورت گردشی برگزار می گردد و علاقمندان در هر زمان بعد از ثبت نام بدون انتظار بلا فاصلی از اولین واحد درسی وارد دوره و آغاز به طی دوره می نمایند.

روزهاي برگزاري كلاسهاي حضوري :  یک روز در هفته روزهای پنجشنبه   از ساعت 09:30 الی 16:00 ؛ طول مدت دوره حدود 2 ماه .  

شهريه دوره : 3/500/000 ريال به علاوه  هزينه مصاحبه پایان دوره مي باشد.

نحوه پرداخت : به صورت یکجا در زمان ثبت نام .

دوره فشرده نيم حضوري

فراگيران متقاضي شركت در دوره مديريت فني دفاتر خدمات مسافرتي به صورت فشرده نيم حضوري در زمان ثبت نام جزوات را تحویل گرفت و امکان شرکت در تمامی کلاسهای حضوری را خواهند داشت جزوات آموزشي در اختيار آنان قرار مي گيرد . در تاريخي كه متعاقباً به اطلاع فراگيران خواهد رسيد جهت شرکت در مصاحبه و  آزمون پاياني به دفتر برنامه ریزی آموزشی سازمان معرفی خواهند شد .

هزينه دوره نيم حضوري : 3/500/000 ريال  مي باشد.

فراگیران عزیز دوره های مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری پس از اتمام دوره و دریافت لوح مربوطه از سازمان میراث فرهنگی ؛ صنایع دستی و گردشگری می توانند جهت قرار گرفتن در موقعیت کاریابی و عضویت در انجمن صنفی مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری به سایت www.uttma.ir  مراجعه و اقدامات لازم را مبذول فرمایند .ضمناً به منظور اطمینان از صحت مجوز دفاترآگهی دهنده می توانید به سایت  انجمن صنفی دفاتر مسافرتی و گردشگری استان تهران به آدرس www.tttaa.org مراجعه فرمائید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام  با شماره 88490049  تماس حاصل فرموده يا به بخش آموزشهاي مجازي سايت مراجعه فرمائيد.